Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden AR-GE bölümümüz Türkiye’deki ve dünyadaki kullanıcı profilleri üzerindeki farklılıkları değerlendirerek ürün geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir. Kalite ve fonksiyonel ürün çalışmaları yapan AR-GE bölümümüzde firmamızın üretimi olan tüm cihaz ve hoparlör kabinlerinin dizaynı bilgisayar ortamında hazırlanmakta ve kullanılan simülasyon programları ile tüm ürünlerin bilgisayar ortamında, ürün geliştirme sürecinde işlevselliği test edilebilmektedir.

Ürünlerimizdeki elektronik devre çizimleri ve bunların tasarlanması kendi Ar-Ge bünyemizde hazırlanmakta ve gerekli tüm test aşamalarından sonra seri üretim planına alınarak kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Mevcut ürünler üzerinde iyileştirme ve geliştirme çalışmalarının yanı sıra, Yeni ürün tasarımları ile dikkati çeken çalışmalar yapan Ar - Ge bölümümüzde, tasarım ve uygulaması özgün olarak yapılan ve Sinema Sektöründeki rekabet ortamına sunulan  Sinema ses işlemcileri Türkiye genelindeki birçok sinema salonunda başarılı sonuçlar vermiştir ve Türkiye’de üretilen ilk sinema ses işlemcisi olmuştur. rakiplerine oranla uygun fiyat ve teknik destek imkanı veren bu çalışmalarımız sektöre bakış açısında da profesyonel kesime hitap eden ürün geliştirme çalışmalarına hız veren Ar- Ge bölümü, uzun bir süreç gerektiren yeni ürün geliştirme çalışmalarını kısa sürelerde seri üretim planına sunma başarısını göstermektedir.


AR-GE    bölümümüzün    üzerinde   çalıştığı   yeni   jenerasyon  profesyonel   Deck Mixer   tasarımında   önemli   yeniliklerle  kullanıcılar  çok  daha  işlevsel  bir ürün sunmaya  hazırlanmaktadır. Ar-Ge  çalışmalarımızın  sonuçları, Yurtiçi  ve  Yurtdışı  sektörel  fuarlarda  ilgi  ile  karşılanmaktadır. 

 
Tüm hakları saklıdır. © 2016
Eskişehir Web Tasarım